В Івано-Франківську розповіли, як розпочнуть святкувати зимові свята

 Сьогодні, 11 грудня, в Івано-Франківську відбулась оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

Про організацію та проведення святкових заходів до відзначення свята Миколая та відкриття ялинок у мікрорайонах міста доповіла директор департаменту культури Надія Загурська.

«Ми готуємось до святкування Нового року, але вже почали святкування присвячені Андрею. Вчора літнім людям влаштували вечорниці. Також 13 грудня об 18 годині відкриють новорічну ялинку та ярмарок. 16 грудня у Хриплині проведуть вечорниці», – зазначила Загурська та додала, що до Миколая підготували у тематичні вистави на мюзикли для дітей.

Також Руслан Марцінків запитав, чи можна поставити біля ялинки шопку. На це йому відповіли, що вона буде, але у будиночку Святого Миколая, який встановили біля новорічного ярмарку.

Окрім того, Загурська повідомила, що з 14 грудня відкриють ялинки у мікрорайонах міста.

Директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук додав, що вони також організовують ряд заходів. Зокрема, для дітей пільгових категорій.

«Загалом цьогоріч за гроші міста ми купили подарунків на 200 тисяч гривень для дітей пільгових категорій», – розповів Максимчук.

Руслан Марцінків зазначив, що у нього є пропозиція. Щоб після заходів на Вічевому майдані організувати коляду, щоб могли співати і туристи, і жителі міста. І за можливості поставити там чай, щоб люди грілись.

«Хочу, щоб коляда була у стилі народних гулянь. Думаю, що туристи цього хочуть. Визначте, коли це краще зробити», – пояснив мер.

Також Зоя Сливка, начальник служби у справах дітей додала, що для дітей сиріт місто готує ряд заходів та подарунків.

У свою чергу директор КП «Центр розвитку міста та рекреації»Руслана Василюк розказала про новорічний ярмарок. Мовляв, музика у всіх підприємців буде грати у хатинках однакова.

«На Вічевому майдані буде будиночок Святого Миколая. Там Миколай прийматиме листи, фотографуватиметься із дітьми. А на Різдво там вже організуємо шопку», – закінчила Василюк.

Нагадаємо, На зимові свята до Франківська курсуватимуть додаткові поїзди

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!