У Франківську створили додаток-колядник на Android

Ініціативні студенти Івано-Франківська створили додаток-колядник на Андроїд. Це не комерційний проект, а ініціатива франківчанина Тараса Сливки та киянина Северина Пархоменка.

Такий додаток стане допомогою тим людям, які готуються до Різдвяних свят, та вчать слова цікавих колядок. У додатку можна знайти близько восьмисот колядок, віншувань, привітань тощо.

Зараз це програма на ОС Андроїд, що дозволяє зручно та швидко відкрити для себе текст колядки, щедрівки, віншування чи СМС привітання на Різдвяні Свята. Також для деяких є акорди ( музикантам, щоб акомпонувати ). Є можливість їх транспонування по тональностях.

Історія почалась, розповіли розробники, ще в кінці 2014.

“Нам хотілось якось допомогти людям та здобути практичну навичку. І 6-го ввечері, 2015 ми то виклали. Програма мала “баги” та недоліки, але з часом дуже полюбилася нам і стала рідним і важливим проектом. З тих пір кожного року робимо доповнення (цього разу це новий логотип та акорди). На даний момент технічно Колядник переписаний і відповідає всім крутостям сучасного світу мобільної розробки. Можливо візуальна частина не є ідеалом сьогодення, але то невелика біда”, – розповів один з авторів, Тарас Сливка

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!