В Івано-Франківську відзначають Всесвітній день діабету

Сьогодні, 14 листопада, в Івано-Франківську, як і в усьому світі, відзначають День цукрового діабету. Заходи цього дня присвячують тому, щоб інформувати людей про проблему захворювання, розповісти про можливі ризики та ускладнення і дати зрозуміти: щасливо жити з діабетом – можливо.

На кафедрі соціальної медицини, організації охорони здоров’я і медичного правознавства ІФНМУ цього дня вже не перший рік поспіль проводять інформативні акції, зустрічі та лекції. Сьогодні усі, хто бажали, могли завітати та безкоштовно перевірити рівень цукрі крові, зір та артеріальний тиск, дізнатися про ліки, які пропонують фармацевтичні компанії тощо.

“У світі є 415 мільйонів осіб з цукровим діабетом, фактично кожен 11-ий хворіє, і є тенденція до зростання. Ми актуалізуємо цю проблему, нагадуємо про важливість і пропонуємо усім бажаючим виміряти тиск, рівень цукру, дізнатися більше про цукровий діабет. Організувати такі дні нам допомагає університет, студенти та фармацевтичні компанії”, – розповідає Надія Скрипник, завідувач кафедри ендокринології ІФНМУ.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!