У Калуші демонтують ще п’ять незаконних кіосків

Цього тижня виконавчий комітет Калуської міської ради прийняв рішення про демонтаж незаконно встановлених малих архітектурних форм, повідомляє Калуш ІНФО.

Минулого року в Калуші усі МАФи поділили на три групи. Перша – документи в порядку і вони продовжують працювати. Друга – документи частково відсутні, відтак власникам дали можливість усунути порушення. Третя група – кіоски без дозвільних документів та не передбачені комплексною схемою, які підлягають демонтажу.

Перше рішення, щодо демонтажу незаконно встановлених кіосків виконком прийняв у березні цього року. Тоді мова йшла про хлібний кіоск на вул. Б. Хмельницького, 59, два павільйони (хлібний і «Живе пиво» на проспекті Лесі Українки, 76), та самовільно встановлену огорожу на вул. Саксаганського, 2.

Цього разу йдеться про п’ять кіосків і одну огорожу. Зокрема це два кіоски на вул. Б. Хмельницького, 19 і 32 (біля входу в міську поліклініку), на пр. Лесі Українки, 74, на вул. Малицька, 3 і на вул. Дзвонарська,15. Огорожа, яку демонтують, – на вул. Євшана, 4.

Власникам кіосків дадуть 15 днів на добровільний демонтаж. Якщо цього не буде зроблено, їх знесуть силами комунальних служб.

Читайте також: ФК “Калуш” здобув сенсаційну перемогу в матчі Кубка України

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!