У Калуші встановили сонячну електростанцію зі 108 полікристалічних сонячних панелей

  • Ще одна сонячна станція у Калуші готова до реалізації електроенергії за “зеленим тарифом”.

    Основу сонячної електростанції складають 108 полікристалічних сонячних панелей Risen потужністю 310 Вт. В якості перетвюрювача застосовано 30-кіловатний мережевий інвертор Huawei 33 KTL-A, інформує фірма-виробник.

    Бажанням клієнта було розмістити сонячну електростанцію потужністю 30 кВт, тому було прийнято рішення застосувати всі зручні для цього площини та збудувати конструкцію у дворі.

    Згідно із законом про електроенергетику зелений тариф — це тариф, за яким оптовий ринок електричної енергії України зобов’язаний закуповувати електричну енергію, вироблену на об’єктах електроенергетики з альтернативних джерел енергії (крім  доменного та коксівного газів, а з використанням гідроенергії – вироблена лише мікро-, міні-та  малими гідроелектростанціями), у тому числі на введених в експлуатацію пускових комплексах. Енергопостачальники зобов’язані купувати електричну енергію, у випадках, обсягах та за цінами, визначеними національною комісією регулювання електроенергетики України (НКРЕ).

    Якщо коротко, то зелений тариф — це механізм, призначений для заохочення населення для вироблення електроенергії з альтернативних джерел енергії.

    Як повідомляли “Вікна”, калушанин Іван Вінтонів практично відмовився від газу та користується альтернативною енергетикою. Каже: новація — дорога, але вигідна. Бо після разового капіталовкладення приносить тільки прибуток. Альтернативна енергетика у Калуші набула популярності торік. А на Прикарпатті встановлено уже кількадесят альтернативних електростанцій.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!