У Коломиї обрали директора “Інклюзивно-ресурсного центру”

24 липня Коломийська міська рада оголосила конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи “Інклюзивно-ресурсний центр Коломийської міської ради Івано-Франківської області”.

Основні напрямки діяльності підприємства: проведення комплексної оцінки з метою визначення особливих освітніх потреб дитини, в тому числі коефіцієнта її інтелекту, розроблення рекомендацій щодо освітньої програми, особливостей організації психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг відповідно до потенційних можливостей психофізичного розвитку дитини. Надання консультацій та взаємодія з педагогічними працівниками закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та міжшкільних ресурсних центрів (міжшкільних навчально-виробничих комбінатів) з питань організації інклюзивного навчання.

Сьогодні відбулося засідання конкурсної комісії. У підсумку одноголосно прийнято рішення визнати переможцем Людмилу Миколаївну Михайлову.

Стаж праці пані Людмили понад 11 років у Печеніжинській спеціальній школі-інтернаті. У 2007 році вона здобула спеціальність філолога у ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника”, у 2011 році отримала диплом про перепідготовку Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка (факультет корекційної та соціальної педагогіки і психології, кваліфікація – олігофренопедагог, логопед, учитель дітей із вадами розвитку). У 2017 році Людмила Михайлова закінчила Прикарпатський факультет (м. Івано-Франківськ) Національної академії внутрішніх справ за спеціальністю “Право”.
Рішення про призначення її на цю посаду прийматимуть депутати на черговій сесії у вересні.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!