У Косові людям пояснювали наслідки «тіньової» зайнятості

Днями працівники Косівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України провели черговий флешмоб «Легалізація заробітної плати».

Захід проходив у центральній частині Косова, а його учасники привертали увагу перехожих до проблем неофіційного працевлаштування та виплати заробітної плати «в конвертах», повідомляє прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Не секрет, що проблема виплати легальної заробітної плати й надалі залишається актуальною. Тому вкотре жителям та гостям районного центру надано роз’яснення щодо страхового стажу, легального працевлаштування, одержання заробітної плати не менше встановленого законодавством мінімального розміру (на сьогоднішній день 3200 грн) з відповідною сплатою податків та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Флешмоб як метод інформаційно-роз’яснювальної роботи, на переконання пенсійників, дозволяє продемонструвати ставлення до проблеми нелегального працевлаштування та у доступній формі поінформувати людей про недоліки отримання заробітної плати «в конвертах».

Читайте також: До Дня захисту дітей малюки у Коломиї влаштували флешмоб

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!