У тендері з озеленення та обрізування дерев у Франківську виявили змову

Адміністративна колегія Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України виявила змову в тендері.

Мова йде про тендер в електронній системі «Prozorro» щодо надання послуг з видалення та обрізування дерев, садіння дерев і кущів, корчування пнів в Івано-Франківську. Його проводив департамент житлової-комунальної політики та благоустрою.

Адміністративна колегія прийняла рішення, відповідно до якого, дії ТОВ “Сервіс-сіті-ІФ” та ФОП Андрусяк С.Ю. під час участі у тендерній процедурі визнано антиконкурентними та узгодженими. Вони стосуються спотворення результатів торгів, що є порушенням пункту 1 статті 50 та пункту 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Антимонопольний комітет виявив та встановив обставини, що свідчать про узгоджену поведінку ТОВ «Сервіс-Сіті-ІФ», та Андрусяка С.Ю. у закупівлі:

– їх пов’язаність через родинні зв’язки;

– реєстрація місця проживання Андрусяка Ю.Р., бенефіціарного власника та керівника ТОВ «Сервіс-Сіті-ІФ», та Андрусяка С.Ю. за однією адресою;

– провадження господарської діяльності відповідачів за однією адресою;

–  наявність ділових відносин між ними;

– використання однієї комп’ютерної техніки для підготовки тендерних пропозицій;

– використання у господарській діяльності одних IP-адрес та електронної поштової скриньки;

– надання документів, схожих за оформленням та змістом.  

На ТОВ “Сервіс-сіті-ІФ” та ФОП Андрусяк С.Ю. накладено штрафні санкції згідно з чинним законодавством. Вони не зможуть брати участь у публічних закупівлях протягом трьох років.

До теми: у Франківську визначили, хто вивозитиме сміття з сіл ОТГ

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!