На продаж виставлено хірургічний корпус лікарні у Галичі та нежитлову будівлю Коломийського тубдиспансеру

 • У рамках малої приватизації у Галичі виставили на аукціон корпус колишньої центральної районної лікарі, а у Коломиї – нежитлову будівлю Коломийського міжрайонного фтизіопульмонологічного диспансеру.

  Хірургічний корпус колишньої ЦРЛ у Галичі повторно виставила на торги Галицька міська рада з початковою ціною 3 122 921 грн. Площа приміщення – 1468,6 кв. м.

  Торги відбудуться 9 листопада за гібридним голландським аукціоном. Тобто під час аукціону початкова вартість лоту буде знижуватися – поки хтось з учасників не зупинить зниження. Далі відбувається етап закритих цінових пропозицій: інші учасники можуть запропонувати ціну, вищу зафіксованої. Переможцем стає той, хто запропонував найбільшу суму, повідомляє «Курс».

  «Нежитлове приміщення колишньої центральної районної лікарі. Внаслідок тривалого невикористання відбулися суттєві пошкодження та руйнування інженерних мереж. З метою подальшого використання, усунення пошкоджень тривалого погодного впливу необхідно провести ряд ремонтно-будівельних робіт», – зазначається в описі до лоту.

  Ця будівля не використовується з 2016 року. Частина першого поверху перебуває в оренді Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, річна орендна плата – 1 грн. Договір оренди діє до закінчення воєнного стану та протягом чотирьох місяців з дати припинення чи скасування воєнного стану.

  У Коломиї Управління земельних відносин та майнових ресурсів міської ради виставило на аукціон нежитлову будівлю Коломийського міжрайонного фтизіопульмонологічного диспансеру площею 154 кв. м. Стартова ціна – 2 838 263,26 грн. Торги відбудуться 11 листопада за англійським аукціоном – виграє той учасник, який запропонує найбільшу ціну за результатами трьох раундів.

  До теми: Військова форма на мільярд гривень: екс-заступника міністра оборони В’ячеслава Шаповалова підозрюють у розтраті державних коштів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!