У Калуші планують збудувати газову котельню вартістю понад 8 мільйонів

 • Управління освіти Калуської міської ради оголосило тендер на будівництво модульної газової котельні на території закладу дошкільної освіти «Росинка».

  У тендерній документації зазначено, що роботи з будівництва модульної газової котельні мають бути завершені до 30 вересня поточного року, тобто до початку опалювального сезону. Бюджет становить 8 мільйонів 330 тисяч 486,40 грн.

  Пропозицію на участь у закупівлі прийматимуть до 10 червня, на цю ж дату запланований електронний аукціон, інформують «Вікна».

  Проєктом передбачено будівництво газової транспортабельної котельні та реконструкція інженерних мереж. Загальна кошторисна вартість котельні для «Росинки» – понад 9,1 млн гривень. З них близько 2,8 млн гривень – це витрати на будівельні роботи, майже 4 млн гривень – вартість устаткування і 2,4 млн гривень – інші витрати.

  Так, у Калуській громаді вже оголошені закупівлі з будівництва на території громади двох газових котелень для закладів освіти. Нагадаємо, що 9 травня Студінська гімназія оголосила тендер на будівництво модульної газової котельні на своїй території з бюджетом понад 3,6 млн гривень, аукціон заплановано на 27 травня.

  Будівництво газових та твердопаливних котелень є пріоритетом для міської влади у 2024 році. Так, торік уклали договори на проєктування котельні у Студінці та усіх майбутніх газових і твердопаливних котелень, які опалюватимуть бюджетні установи Калуша після припинення їх теплопостачання від Калуської ТЕЦ. А саме: у Калуші хочуть побудувати п’ять модульних газових котелень та чотири твердопаливні. У бюджеті на 2024 рік передбачене фінансування на усі 10 котелень, щоправда на шість з них заклали кошти лише на документацію. Кошти на будівництво передбачені для чотирьох об’єктів – модульних газових котелень для Студінської гімназії, дитячого садка «Росинка», десятого і другого  ліцеїв.

 • Обидві котельні, на які оголошено аукціони, виявилися суттєво дорожчими, ніж передбачене у бюджеті фінансування, тож на них спрямували частину коштів, які планували на котельню другого ліцею. Зараз на котельню другого ліцею у бюджеті залишилося трохи більше як 1 млн гривень. Вірогідно, що кілька мільйонів бракуватиме вже на котельню для десятого ліцею.

  До теми: На Франківщині більше мільйона гривень переплатили за ремонт перинатального центру

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!