Учасники АТО пройшли реабілітацію на Косівщині

За сприяння Центру допомоги учасникам АТО Тисменицької РДА та громадської організації «За покликом серця» днями троє учасників АТО з Тисменицького району пройшли безоплатну реабілітацію на території туристичної бази «Стожари» Косівського району.

Зазначимо, що усі пункти реабілітаційно-відпочинкової програми учасників АТО проводяться безкоштовно за кошти громадської організації «За покликом серця» та друзів-партнерів проекту, інформує прес-служба ОДА.

Слід додати, що проект реалізується за рахунок благодійних коштів, зібраних у рамках численних благодійних акцій, які проводилися членами громадської організації «За покликом серця», а також за рахунок благодійної фінансової та матеріальної допомоги, яка надавалася фізичними та юридичними особами.

Упродовж 9-10 днів перебування за програмою, яка називається «Все включено», учасники АТО здійснювали походи в гори, відвідували музеї, отримували майстер-класи із кераміки, ковальства та писанкарства, займалися трудотерапією та іншими видами активного відпочинку.

a a1 a2 a3