В Івано-Франківську продовжують обговорювати переробку відходів

Сьогодні відбулася робоча зустріч керівників області та міста із представниками чеської компанії щодо обговорення можливої співпраці з питань переробки, спалювання та утилізації твердих побутових відходів. Участь у її роботі взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, народний депутат України Анатолій Матвієнко, Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків, а також заступники голови ОДА, керівники профільних департаментів та управлінь облдержадміністрації.

Розпочинаючи нараду, Олег Гончарук зазначив, що проблема поводження з відходами в області є нагальною потребою сьогодення.

«Нам необхідно запровадити таку технологію, яка дасть змогу вирішити проблеми зі сміттям не лише на території міста, а й по всій області загалом, – наголосив очільник Прикарпаття. – Зважаючи на те, що сміттєпереробна галузь знаходиться на етапі становлення, на прикладі області маємо реалізувати дієву модель пілотного проекту із будівництва сміттєпереробного заводу».

Зі свого боку, представники чеської компанії «SMS CZ Rokycany» Петр Їрса та Владімір Опока презентували власні проекти у сфері поводження з відходами, розповіли про умови їх реалізації.

На переконання Анатолія Матвієнка, ключовою умовою співпраці має стати  єдина територія акумуляції відходів в межах області, а також залучення іноземного інвестора. Натомість, влада гарантуватиме постачання необхідної сировини, підведення комунікацій та виділення земельної ділянки.

Нагадаємо, Мер Франківська пояснив, чому не можуть побудувати сміттєпереробний завод

IMG_0531_(1) IMG_0532_(1) IMG_0545_(1)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!