В Івано-Франківську “засвітили” нові писемні таланти

Сьогодні, 14 листопада,  у приміщенні Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка нагородили письменників Прикарпаття, котрі взяли участь в конкурсі рукописів.

Організаторами цього конкурсу стали Ростислав Держипільський, Богдан Томенчук, Ольга Бабій та Микола Палійчук.

img_0896

Для того, щоб допомогти талановитим письменникам у видавництві їхньої першої, та не останньої книги, вирішили створити такий конкурс. Особливістю його стало те, що ні організатори, ні члени журі до моменту сьогоднішнього нагородження не бачили жодного учасника, більше того: обирало кращих серед кращих більше десяти людей, і для них було таємницею навіть те, хто ще входить до складу журі.

Журналістка та поетеса Ольга Бабій пояснює, робилося все задля того, аби обрати переможця абсолютно чесно:

“Ми були абсолютно відсторонені від самого процесу читання, редагування, навіть знайомства з авторами. Тому що головною ідеєю була чистота цього конкурсу.”

Подавали свої рукописи більше 40 людей, розглядати близько 30 робіт. Секретар журі, Ольга Деркачова пояснює, що деякі автори намагалися вести нечесну гру.

“Попри те, що було чітко записано в умовах конкурсу, подавали свої роботи люди з Київської, Львівської областей. Так само траплялися люди, котрі вже мали друковані книги. А це трохи руйнує ту магію і радість від першого власного друкованого рукопису.”

Багато лауреатів приїхати на нагородження з різних причин не змогли, та переможці, як відчуваючи, з`явилися.

Переможницею стала Марія Василишин з Надвірнянщини, Чорного Потоку.

За спонсорські кошти її повість “Історія Бабая Йохана” буде видано, презентовано на книжкових форумах. Організатори сподіваються, що повість також потрапить на прилавки книгарень.

15053237_1278020105587842_1225583379_o img_0889 img_0906 img_0916 img_0918 img_0933 img_0935

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!