Василь Вірастюк позував для створення пам’ятника Іллі Муромцю

Франківський богатир Василь Вірастюк позував для створення пам’ятника Іллі Муромцю.

Про це у соцмережі повідомив сам спортсмен.

“Авторами було запропоновано саме мені стати моделлю (тобто позувати) для створення образу Іллі. Була проведена фотосесія на коні, зроблена мала, і тепер вже середня (перехідна) копії пам’ятника, а зараз в роботі окремі частини кінцевої роботи, яка виливається з бронзи, а потім, як пазлами, буде зібрана в цільний пам’ятник!

“Журі обрало переможців закритого архітектурного бліц-конкурсу на визначення кращої передпроектної пропозиції благоустрою центральної частини урочища Чорторий (острів Труханів – острів Муромець) у Деснянському районі столиці. Визначення переможця відбулось 28 березня у Департаменті містобудування та архітектури”, – повідомляють на офіційному сайті Київради.

Пам’ятник буде заввишки близько 4,5 метра, вагою десь у 2 тонни, а встановлений та відкритий орієнтовно в середині літа (можливо, уже в липні).

“Нагадаю, що в історії трапляються випадки, коли прообразами історичних постатей стають відомі люди!
Так свого часу Леонід Кравчук позував для пам’ятника М. Щорсу, Мел Гібсон позував для пам’ятника Willame Wallace’s. В мене вже була така практика, тому що колись в 2010 році позував для пам’ятника Іванові Фірцаку (Кротону, Іван Сила)”, – пише Василь Вірастюк.

Читайте також: Родина франківського богатиря взяла участь у фотопроекті “Великий тато України”

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!