Ветеран АТО з Калуша знайшов в лісі чотирирічного хлопчика, який зник добу тому

Близько трьох-чотирьох сотень люди взяли участь в пошуках зниклого понад добу тому чотирирічного хлопчика з села Петранка Рожнятівського району.

На клич про пошуки у соцмережі активно зголосилися калушани. Як щойно розповів «Вікнам» учасник пошуків Володимир Микитин, хлопчика близько сьомої години ранку знайшов голова ГО “Об’єднання учасників АТО Калущини” Олександр Соколовський:

«Ми приїхали в Петранку близько 11-ї години вечора і розділилися на дві групи, які «прочісували» територію у двох напрямках: з Грабівки і Завою. Проте темінь не давала повноцінно проводити пошуки. Тож, вдруге стартували близько третьої години ночі. Квадрокоптером не було сенсу прочісувати ліс, тож, я спрямовував його найближчими до лісу полями. Олександр Сколовський першим побачив сліди дитини в болоті і буквально йшов по них. Перелякану і заплакану дитину він знайшов о пів на сьому годину ранку».

За словами Володимира Микитина, левову частку учасників пошуку склали калушани:

«Коли рятувальники сказали відійти вбік місцевих з Петранки, їх було не більше 20%. Решта — люди, які почули клич в соцмережі. Найбільше було калушан».

Хлопчика виявили за півтора кілометра від місця його зникнення. Дитину після розшуків забрала карета швидкої допомоги.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!