Відмовити начальнику – собі на благо, або Як творити своє життя власноруч

Учора, березня,  франківців навчали перемагати себе, будувати ефективні стосунки і досягати цілей.

“Сьогодні в Івано-Франківську надихаючий тренер”, – обмінювалися між собою приємними очікуваннями дві приятельки, поспішаючи на майстер-клас з психології Олени Тараріної.

Насправді тих майстер-класів виявилось два: “Самооцінка і самосаботаж: як ми вставляємо палки в колеса своїй ефективності”  та  “Як стосунки з близькими впливають на кар’єрний розвиток: міфи та реальність”.  Їх учасниками були близько сотні містян. А розпочала тренер з вдячності Івано-Франківську як містові, з якого свого часу стартувала її кар’єра психолога і шлях до справи, якою займається сьогодні.

“Усе, що я створюю – про те, як повернутися до своєї творчої частини,  знайти своє місце, зрештою, робити те, до чого людина створена…”, – так окреслила психолог Олена Тараріна мету своєї діяльності, в тому числі організацію майстер-класів та тренінгів по всій країні.

Далі був інструктаж – як запланувати день ефективно, розмова про те,  що заважає дійти до омріяної  цілі, про ознаки самосаботажу, про важливість мотивації, вміння здійснювати аудит своїх цілей, чому іноді варто відмовитись від “сьогоднішніх радостей задля завтрашніх досягнень”, де брати енергію на ефективну взаємодію з собою та світом та ін.

Тренер наголошувала, що важливо знайти причину своє ліні. “Немає в людини іншого шляху поважати себе , як щось робити”, – говорить Олена Тараріна. От тільки варто знайти баланс між своїми справами й тими, про які просять твої рідні, близькі чи навіть керівник на роботі. Виявляється, відмовити начальнику можна і навіть треба, адже виставляння меж (кордонів) означає прояв поваги не лише до себе і свого часу, але й відповідальність та адекватне ставлення до своїх обов’язків на робочому місці, в інтересах компанії, де працюєш.

Оповідаючи про власний досвід,  Тараріна радить: “Досягайте своїх мрій – не зволікайте. Ви зрозумієте, що половина з них – це не те, що вам потрібно насправді. Ви зрозумієте, що насправді вас радує щось зовсім інше… І це важливо зрозуміти!”.

Також психолог  запропонувала присутнім покрокову модель – формулу життя без відчуття вини, як вирішувати конфлікти, як здійснювати самодіагностику на предмет порушених стосунків, аби тріщини у взаєминах не призводили до непоправних наслідків.

Говорила тренер також про взаємини батьків і дітей, наскільки важливо вже змалку  вчити дитину завершувати розпочату справу. А ключевий месидж від Тараіної такий: “Усі ваші думки про  дітей – це ваша молитва”.

Насамкінець були подарункові розіграші книг та дисків авторства Олени Тараріної і бонусні запрошення-квитки на  фестиваль “АРТ-ПРАКТИК”, що відбудеться вже незабаром 19-20 березня в Івано-Франківську.

Увага!  Особливе подарункове  запрошення на цю подію – для психологів і соціальних працівників шкіл. Організатори розповіли, що проект вперше йде назустріч тим, хто щодня присвячує свій час дітям. Участь для цієї категорії учасників безоплатна, а от реєстрація- обов’язкова!

Тож не пропустіть чудову нагоду самовдосконалення і розвитку. Зголоситися слід  до 11 березня за номерами:  050 373 65 67, 067 344 77 89

Довідка:

Олена Тараріна – сертифікований арт-терапевт. Є президентом Східно-української асоціації арт-терапії, практикуючим психологом, бізнес-тренером, коучом, автором книг і метафоричних карт, організатором міжнародних фестивалів.

Н.Ш.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!