В Івано-Франківську створили “Безпечний простір” для дітей

 • В Івано-Франківську учасники Мальтійської служби допомоги створили “Безпечний простір”. Там психологи в ігровому форматі надають підтримку дітям.

  Про це волонтери з “Мальтійської служби допомоги” повідомили в соцмережі.

  “Люди, які у безпеці, все одно залишаються сам на сам з бентежними новинами, потоками негативної інформації, повітряними тривогами за вікном та внутрішніми переживаннями. Особливо ця вся ситуація відображається на дітях”, – кажуть мальтійці.

  Саме тому Мальтійська Служба допомоги ініціювала створення “Безпечного простору”, де дітям надається професійна психологічна підтримка в ігровому форматі, а їхні батьки в той час можуть працювати або долучитися до волонтерської діяльності. Центр також радий допомогти всім, хто приїхав до нашого міста через воєнні дії.

  Заняття проходять у групах для дітей віком від 4 до 12 років щоденно. Для того, щоб зареєструватись та отримати відповідну допомогу, заповніть форму за посиланням: https://forms.gle/Yv2PGfzWVihgNszc8.

  “Також надаємо першу психологічну допомогу в кризових станах для дорослих. Якщо у Вас є така потреба, телефонуйте з 12:00 до 20:00 за телефонами: 0964962314 (також можете писати у Viber), 0958589413 (також можете писати у Telegram)”, – йдеться у дописі.

 • Читайте також: Поліцейські перевірили, як живуть на Прикарпатті евакуйовані із Харківщини діти

  “Війна – це не лише стріляти, а й надавати собі допомогу”, – медик-доброволець із Франківська

  Івано-Франківська ОДКЛ прийматиме дітей зі всіх областей України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!