Вперше у Франківську відбудеться відкрита конференція з розвитку сексуальності

Чесно і відверто про жіночу сексуальність. 17 лютого в Івано-Франківську стартує Перша Прикарпатська відкрита конференція з розвитку сексуальності.

Основними цілями заходу є підвищити сексуальну культуру в суспільстві, дати розуміння жіночої фізіології і психології і сприяти підвищенню усвідомленості в інтимних стосунках.

Участь у тренінгу дасть можливість:

– Відверто поговорити на тему сексу, поставити будь-які запитання на цю тему.
– Дізнатися про особливості жіночої фізіології, а також медичні норми.
– Зрозуміти, які фактори призводять до аноргазмії у жінок і що з цим можна зробити.
– Розібратися з сексуальними контекстами: що вас збуджує, спонукає займатися сексом, а що навпаки – гальмує ваше бажання.
– Пройти тест на чутливість до спонукаючих та гальмуючих сексуальних стимулів.
– Виявити і пропрацювати власні обмежуючі переконання в сфері сексуальності.
– Познайомитися з собою і своєю сексуальністю.

Спікерами будуть: секс-педагог, сертифікований коуч, автор програм з сексуальної грамотності Юля Ярмоленко, акушер-гінеколог Ірина Бачинська, кандидат філософських наук, психотерапевт у методі позитивної психотерапії, тренер Галина Дичковська, практикуючий сексолог, магістр психології, засновниця он-лайн школи “Уроки сексуальності від Марги”, автор і ведуча проекту “Шлях сексуальності” Марга Малицька.

Під час конференції учасники також дізнаються наукові факти, дослідження зарубіжних фахівців про гігієну, фізіологію, контрацепцію, збудження, оргазм.

«Будемо розбиратися, що таке жіноча сексуальність, де вона ховається, як проявляється та чим вона приваблива, – каже організатор заходу Ольга Боляк. – Складемо свій сексуальний профіль (індивідуальна робота), і через нього усвідомимо зони росту своєї сексуальності. Пошукаємо наші сексуальні переконання, які заважають нам насолоджуватися собою і отримувати задоволення від життя/сексу, спробуємо трансформувати їх в підтримуючі. Розберемося нарешті з оргазмом і точками G, K, U та іншим. Познайомимося з сексуальними практиками для розвитку свідомості, спробуємо розібратися: сексуальна енергія – це благословення чи прокляття? Будемо розуміти, як розвивати свій потенціал за допомогою задоволення».

Вартість участі в конференції:
До 11 лютого – 400 грн
З 12 лютого – 500 грн
В день конференції – 600 грн

Оплата на картку 5168 7556 0890 4005. Після оплати повідомити за номером 050 373 0607.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!