Вивихи від Моха

Днями

КОРПОРАТИВ

Настав грудень, час корпоративів. В одному поважному ресторані, відокремлена від загального залу великою щільною шторою, гуляла велика компанія. Алкоголю і їжі було багато, всі по черзі говорили тости, і ближче до ночі почали розходитися. За столом спав п’яний чоловік, ніхто не знав, хто це, і відповідальність за доставку його додому на себе ніхто не брав. Директор ресторану опинився в безвихідній ситуації, чоловік безпробудно спав. Взявши його телефон, директор знайшов останнього абонента, з яким говорив незнайомець, з підписом «Кохана мобільний», і набрав цей номер. Було погано чути, і сяк-так продиктувавши адресу і пояснивши ситуацію, він закінчив розмову. У цей же момент задзвонив телефон чоловіка, висвітлився напис «Кохана домашній». Вирішивши, що це вона ж передзвонює, директор відразу, без передмов, ще раз пояснив, в чому річ і куди їхати. Дружина і коханка приїхали практично одночасно. Оцінивши масштаб катастрофи, персонал миттєво втік. Покричавши одна на одну, жінки почали від душі, ногами і сумками, лупити п’яне тіло, допиваючи алкоголь із залишків банкету. Заспокоївшись і душевно, за горілочкою поговоривши з суперницею, дружина відвезла добряче побитого чоловіка додому. Найцікавіше з’ясувалося вранці. Переглянувши камери, охорона виявила, що наш герой не був гостем банкету. Він вечеряв самотньо за столиком у залі, а потім, вставши з-за столу, заглянув за штору, пішов на вихід, зупинився, подумав, повернувся, тихенько сів на вільне місце, невимушено потиснув руки сусідам і почав бухати. Козачка так ніхто й не помітив. Будьте обережні, друзі, записуйте все у своїх телефонах правильно, а то хтозна, куди крива грудня може вивести.

Якось

НОМЕР

Зараз я вам здам цікаву історію. Пару тижнів тому ми з приятелем сиділи в машині і збиралися від’їжджати з парковки, а тут підбігає миловидна, симпатична дівчина, вся в паніці, стукає до нього у віконце. Він опускає скло, і ми чуємо: «Молодий чоловіче, я, здається, загубила свій мобільний, ви не могли б набрати мій номер, щоб послухати, чи дзвонить?» Диктує йому номер, мій приятель дзвонить. Панночка підносить свою сумочку до вуха і починає прислухатися. Дзвінка немає. Вона відкриває сусідню машину, стає на переднє сидіння… гммм… в колінно-ліктьову позу задньою частиною до нас і намагається по звуку визначити, де ж лежить її мобільник (як виявилося, десь на задньому сидінні). Вилазить задоволена, дякує, і ми від’їжджаємо. І все б нічого… По суті, з ким не буває – щось загубили у своїй бездонній дамській сумочці, так, дівчата? Але я вважаю, що це геніальний спосіб повідомити вподобаному чоловікові (навіть при його дружині!) свій номерок.

Колись

ШТРАФ

Британський медіамагнат Роберт Максвелл любив курити сигари і абсолютно не міг терпіти дешевий сигаретний дим, а так як сигари, крім нього, на його підприємствах курило не так вже й багато людей, то в багатьох місцях куріння було заборонене взагалі. І ось іде він по одному зі своїх підприємств і бачить, як якийсь чоловік спокійно покурює сигарету. Максвелл роздратовано підскакує до нього і каже: «Ну, як так можна?! Адже у нас в трудовій угоді записано, що куріння тут заборонене під загрозою звільнення. Скажіть мені негайно, скільки ви отримуєте на тиждень?» – «75 фунтів», – мовив правопорушник. Максвелл витягнув зі свого гаманця 300 фунтів стерлінгів і сказав: «Ось вам платня за чотири тижні, і з цього моменту ви звільнені», після чого гордо пішов геть. А бідний чоловік, який випадково забіг на це підприємство як кур’єр, радісно пішов з 300 фунтами, що несподівано впали йому на голову.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!