Вивихи від Моха

Днями

ЗРАЗОК

Приходить до мене вчора один знайомий і розповідає новий анекдот з життя – про прапорщиків (він працює в інституті і зараз сидить у приймальній комісії). Так от, приходить до нього прапорщик з сином (вилитий маленький прапорщик) подавати документи на вступ. Їм дали бланки, пояснили, як заповнювати, і залишили без нагляду. Через півгодини з’ясовується, що як заповнювати, до них не дійшло! Тоді їм тикають під ніс зразок і пояснюють, для чого цей листок тут висить. До них начебто доходить, і вони починають заповнювати бланк. Через годину, коли вся приймальна комісія уже починає хихикати, прапорщики приносять заповнений бланк і йдуть до виходу. Далі відбувається найцікавіше. Вся приймальна комісія, побачивши заповнений бланк, потихеньку сповзає зі стільців, не звертаючи уваги на абітурієнтів. А все ось через що. Як зразкові прапорщики, ці хлопці заповнили бланк, причому їм вдалося правильно заповнити свої дані, після чого вони перекреслили листок і внизу написали “ЗРАЗОК”!

Якось

ПРЕЗИДЕНТ

Знаєте, чому Швейцарія вважається однією з найбільш благополучних для населення країн світу? Сьогодні я це зрозумів. Розмовляв зі знайомим швейцарцем, якому 20 років. Запитав у нього, хто у них президент, а у відповідь… тиша. Секунд через десять: «Здається, якась жінка». Подивилися в інтернеті – Йоханн Ніклаус Шнайдер-Амман. «А-а-а… Так. Здається, я щось про нього чув». І – о жах! Президент у Швейцарії призначається на один (!) рік. Дикуни! Що можна за один рік вкрасти!

Колись

БРОМ

Бий ворога його ж зброєю! На початку ХХ століття американський хімік Герберт Доу винайшов новий спосіб видобутку брому електролізом, що дозволило видобувати і продавати його за ціною 36 центів за фунт. Це не сподобалося німецьким індустріалістам, які на той момент були монополістами з виробництва брому, продаючи його за ціною 49 центів за фунт. Бажаючи довести до банкрутства конкурента, німці почали демпінгувати продаж брому в США за збитковою для себе ціною в 15 центів за фунт, знаючи, що довго конкурувати за такою ціною Доу не зможе. Доу ж, не дурень, почав через посередників скуповувати німецький бром в Америці, переупаковувати його, переправляти пароплавами назад у Німеччину і вже там продавати за ціною 27 центів за фунт. Німці думали, звідки в Німеччині з’явився дешевий бром і хто скуповує весь їхній товар в Америці, не усвідомлюючи, що їх, по суті, б’ють їх же зброєю. Вони знизили американські ціни на бром до 10 центів за фунт, що завдяки тактиці Доу лише призвело до подальшого падіння цін на бром у Німеччині. На той час, коли фокус розкрився, Доу не тільки витримав демпінг цін в Америці, розбагатівши при цьому на різниці цін, але й зумів захопити у німців їх власний ринок збуту брому.

І взагалі…

Помер один добрий чоловік і потрапив, як годиться, у рай. Живе – не журиться. Раптом через рай несуться чорти в колісниці і кажуть:
– Поїхали з нами, у нас випивка, дівчата, принади всякі, всі спокуси на вибір, все, що захочеш! Поїхали!
Чоловік пішов до Господа:
– Господи, пусти мене в пекло на екскурсію!
– Але навіщо тобі це? Тобі чогось не вистачає?
– Та ні, але просто цікаво подивитися.
Господь дав йому дозвіл на три дні. Мужик повернувся, сповнений вражень. Через деякий час знову чорти мчать через рай.
Знову запросили. Відпросився, повернувся – задоволений.
Через деякий час знову все повторилося. Після декількох подорожей чоловік довго думав і прийшов до Господа:
– Господи, відпусти мене назовсім у пекло!
– Ти в цьому впевнений?!
– Так.
Відпустив його Господь. Чоловік зібрався, приїхав у пекло, а його тут же в смолу!
– Хлопці, та ви що, це ж я, ви ж зі мною пили, ми ж…
– А ти, дорогенький, не плутай туризм з еміграцією!

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!