Вивихи від Моха

КОЛИСЬ

За «совка» через цензуру і відсутність відкритої інформації поширювалось дуже багато чуток і пліток.

Вирішив згадати деякі з них. Якщо у вас також будуть якісь цікаві спогади, пишіть в редакцію, згадаємо разом.

Які чутки ходили в СРСР. Частина друга

 1. Іноземні туристи дають радянським дітям цукерки (варіант – жуйку), заражені туберкульозом або сифілісом (варіант – нашпиговані голками або шматочками лез для гоління). Замість іноземців можуть бути зеки: вони розкидають на дитячих майданчиках бинти з туберкульозною мокротою. Взагалі, цікавий ряд фольклорних ворогів радянського народу вимальовується: іноземці та зеки.
 2. Іноземці продають фарцовщикам джинси, заражені сифілісом. А ті продають їх громадянам, які нічого не підозрюють. У джинсах із сифілісом міг бути пакетик із блохами (вошами) у задньому шві, які при першому пранні вилазять і як стрибнуть!
 3. Негр вночі полоскав сифілітичний член у склянці автомата з газованою водою. Знайомий тещі приятеля однокласника побачив і як дав негру – той і помер. Так. Саме негр.
 4. Полегшений варіант історії про шкідників-іноземців: історія про якийсь Піонерський парад на Червоній площі. Піонери йдуть строєм, карбуючи крок, а підлі іноземці кидають їм провокаційні “жуйки” під ноги, щоб стрій порушити. Піонерам – хоч би що! Ось яка свідомість.
 5. Про колорадського жука. Ця легенда більш раннього часу, сталінського, про те, що західні імперіалісти закидали нам в СРСР колорадського жука, щоб той поїдав урожай і радянські люди відчували нестачу продуктів харчування.
 6. Зеки побудували з бензопили вертоліт і втекли з зони.
 7. Засуджених до смерті насправді відправляли на уранові рудники, і хтось знайомий їх обов’язково потім зустрічав – без зубів, хворих.
 8. Програш кримінальниками випадкової людини в карти. У варіанті: бандити програвали в карти місця в кінотеатрі. Той, хто програв, сідав позаду програного місця і під час сеансу шилом у серце вбивав нещасливого глядача.
 9. Костянтин Райкін вважався керівником радянських фашистських угруповань.
 10. Телеведуча Валентина Леонтьєва – агент ЦРУ. Чому, навіщо? Хто знає.
 11. Історія з Масляковим (це той, який веде КВН). Коли КВН у 70-х роках припинив виходити, країною гуляла легенда, що Маслякова посадили на 15 років, тому що він і бакинська (саме бакинська) команда КВН були замішані в якусь аферу з валютою і золотом.
 12. Алла Пугачова випадково наїхала на свою доньку, майбутню Орбакайте, коли давала задній хід машиною в гаражі, і від горя повісилася. До речі, її справжнє прізвище, згідно з легендою, – Певзнер. Також казали, що вона осліпла, бо прожектор вистрілив на концерті.
 13. Відомий коментатор Микола Озеров на всю країну в прямому ефірі прокричав: «Удар, ще удар! Гооол!!! Х_й, штанга… »
 14. Фантомаса насправді було 12 серій. Ті, хто був за кордоном, бачили всі. В нас всі не показували, бо не стало грошей на дубляж.
 15. Коли в Польщі була «Солідарність», то поляки посилали до нас шампунь з вошами. Помив голову – і все.

 

І ВЗАГАЛІ…

Одній журналістці розповіли про дуже старого єврея, який протягом багатьох років щодня ходить молитися до Стіни Плачу.

І вона вирішила дізнатися про це більше. Прийшла до Стіни Плачу і побачила його – він  повільно йшов маленькими старечими кроками до святого місця.

Годину журналістка чекала, поки старий закінчить свою молитву, і коли він повернувся й повільно, спираючись на палицю, пішов із площі, вона підійшла до нього, щоб взяти інтерв’ю.

– Вибачте, сер, мене звати Ребекка, скільки років ви вже ходите сюди, до Стіни Плачу, молитися?

– Та вже років 70, не менше.

– 70 років! Це приголомшливо! А скажіть, що ви просите у бога?

– Я прошу миру між християнами, євреями і мусульманами. Щоб не було воєн і ненависті між людьми. Молюся, щоб діти наші виросли в безпеці і стали людьми, які люблять один одного і відповідають за свої вчинки. Я прошу у бога, щоб політики завжди говорили правду і ставили інтереси народу вище від власних.

– І які у вас відчуття після 70 років прохань?

– Відчуття, що я говорю зі стіною.

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!