Українців чекає державний рекет

І виглядає так, що це – неминуча перспектива найближчих місяців. Обслуговування кредиту МВФ та інших боргів, створення стабілізаційного фонду, індексація всіх бюджетних виплат та інші кроки влади щодо подолання економічної кризи поки що грунтуються на єдиному базисі – збільшеному податковому навантаженні на середньостатистичного українця. Навіть студентові-першокурсникові зрозуміло, що база оподаткування (прибуток, зарплата, експорт-імпорт, тощо) наступного року буде лише скорочуватись. Логічним наслідком буде скорочення податкових платежів і доходів бюджетів всіх рівнів, котрі і зараз в більшості дефіцитні. Але ж антикризові ініціативи вимагають збільшення бюджетних надходжень, які тончо неможливо буде отримати ні від приватизації, ні від зовнішніх запозичень. Як Ви думаєте, кого держава спробує заставити заплатити? Правильно: нас з Вами. Тому вже сьогодні податківці починають «мобілізувати» збори податків. Але ж це не їхня функція. Функція податківця – контроль за повнотою нарахування і сплати податків. Тому, оскільки ми з Вами будемо заробляти менше, імпортувати менше, споживати менше – то і платити податків ми будемо менше. Шановні, вибачте, нам прикро, але цього разу – не з ниших кишень. І всім причетним до бюджету пора це зрозуміти й почати економити.

 

P.S. В підтвердження – цитата з офіційного повідомлення ДПА в Івано-Франківській області – “2 млрд. 360 млн. грн. податків та зборів, які контролюються органами податкової служби області, надійшло до Зведеного бюджету України за 10 місяців п.р. від платників податків Прикарпаття. Варто зазначити, що минулорічний показник податківцям цього року вдалося перевищити на 328 млн. грн., або ж на 16,5 відс… За 10 місяців ц.р. на 207 млн. грн. більше, у порівнянні з аналогічним періодом 2007р. отримали і місцеві бюджети.” Мене як платника податків відверто турбують фрази типу податківцям вдалося перевищити та отримали місцеві бюджети. Як на мене, то це нам-платникам податків вдалося перевищити, а не податківцям, за що логічно було б хоча б подякувати.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

3 thoughts on “Українців чекає державний рекет

  1. Пережили недержавний, переживемо й державний. Але дулю в кишені будемо тримати дууууже велику

  2. Що й треба було довести – “Втрати бюджету від податку на прибуток у зв`язку з економічною кризою становитимуть приблизно 5,9 млрд. грн. Про це повідомили УНІАН у прес-службі Державної податкової адміністрації України. Втім, незважаючи на кризу в економіці, податківці мають намір виконати план надходжень до загального фонду державного бюджету України, підкреслили в прес-службі”. Крутіть пальці.

  3. Держава – будь-яка – завжди віддає борги за рахунок податкового пресу на біомасу. Так світ влаштовано з біблійних часів. Хоча… винятки були, але не думаю, що ми доповними їхній ряд.

Comments are closed.