Олег Бахматюк – людина року

Виходець з Франківщини бізнесмен Олег Бахматюк переміг у номінації «Аграрій року» загальнонаціональної премії «Людина року-2009», якою відзначили підприємців, політиків, діячів мистецтва, що досягли найбільшого успіху минулого року.

Церемонія вручення нагород відбулася 20 березня у Національному палаці мистецтв «Україна». За рішенням академічної ради перемогу в номінації «Аграрій року» здобув почесний голова компанії «Агрохолдинг «Авангард» Олег Бахматюк. Компанія працює на ринку птахівництва з 2003 року. На початку своєї історії це була птахофабрика ЗАТ «Авангард» у місті Івано-Франківську. Надалі вона перетворилася на дочірнє підприємство «Авангард-Агро». Найвагомішими здобутками 2009 року стало зміцнення компанії, формування стратегії її розвитку, незважаючи на фінансову кризу.

Президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко, вручаючи нагороду бізнесменові, підтвердив, що аграрний сектор найкраще показав себе у кризовий період. На думку Олега Бахматюка, держава повинна більше уваги приділяти сільському господарству. «Аграрний сектор може стати двигуном розвитку України. Наша країна має шанс стати зеленою зоною європейського контингенту», – відзначив Олег Бахматюк напередодні нагородження.

Це вже друга нагорода, яку бізнесмен отримав цього місяця. На початку березня у рамках Міжнародного економічного форуму держав-учасників СНГ (Форум лідерів бізнесу країн СНГ) він був нагороджений знаком «Лідер бізнесу СНГ» Ділового Центру економічного розвитку СНГ.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!