П’явки – від тисячі недуг!

В основі всіх відомих захворювань лежать три фактори: порушення мікроциркуляції крові, набряк тканин та запальний процес. П’явка має здатність впливати на всі три. Висмоктуючи кров, вона зменшує набряк, гірудин розблоковує мікрокапіляри і покращує кровопостачання, інші ферменти знімають запальний процес. Фактично, п’явка – це єдиний медичний засіб, який впливає на всі фактори виникнення хвороб. Зважаючи на такі цілющі властивості, п’явку заслужено вважають панацеєю від багатьох недуг. Гірудотерапія – лікування з допомогою п’явок – є однією з галузей офіційної медицини.

Існує майже сто різновидів п’явок, але для лікування використовується лише п’явка медична. Вона має набір необхідних ферментів, які й дають лікувальний ефект. Всупереч усталеному стереотипу, лікування п’явками – це не лише «пускання» крові. Основну лікувальну дію має фермент гірудин, який п’явка випускає у кров пацієнта.

Медичні п’явки не водяться у болотах, їх вирощують на спеціальних біофермах і звідти постачають у спеціалізовані центри гірудотерапії. Перш ніж отримати сертифікат про можливість використання у медичних цілях, така п’явка має вирости до певного розміру і набрати необхідну вагу, інакше вона не матиме достатньої кількості цілющих ферментів.

Особливо ефективно з допомогою п’явок лікуються хронічні недуги. «Захворювання, як правило, переходять у хронічні тоді, коли блокуються капіляри і медикаменти не в змозі потрапити до хворого органу. Таким чином, ліки можуть накопичуватися в усіх інших органах, окрім того, де вони потрібні, бо він заблокований», – пояснює Іван Чугайда, лікар-гірудотерапевт центру гірудотерапії «Гірудин». П’явка у таких випадках використовується і як окремий метод лікування, і в комплексі з медикаментозним, оскільки покращує засвоювання ліків. З іншого боку, гірудотерапію рекомендують після довгого медикаментозного лікування. П’явки очищують кров та печінку.

З допомогою п’явок можна легко здолати хронічні захворювання, які виникають на алергічній основі. «Будь-яка алергічна реакція призводить до формування у крові циркулюючих імунних комплексів. Чим більше таких комплексів накопичується, тим складнішою стає алергічна реакція. Вивести циркулюючі імунні комплекси з організму практично неможливо. Є два способи: підключення до апарату штучної нирки або лікування п’явками. Завдяки унікальному набору ферментів п’явка має здатність розривати ці комплекси. Таким чином, з допомогою гірудотерапії можна повністю вилікувати такі захворювання, як бронхіти, бронхіальна астма, алергічні риніти. Дитячі бронхіти заліковують за один-два прийоми і переходять у стадію ремісії, дитина може забути про хворобу на рік-два.

Гірудотерапія дозволяє уникнути хірургічного втручання при варикозному розширенні вен. Втім, якщо вена дуже деформована, п’явка не поверне їй попередньої форми, але за рахунок здатності знімати заблокованість вен відновить нормальне кровопостачання. Зникнуть болі і затерпання в ногах. На ранніх стадіях варикозу після застосування п’явок вени «ховаються» повністю.

Лікування п’явками також ефективне при таких «жіночих» захворюваннях, як запалення яйників (аднексит) та при спайках маткових труб. Жіноча неплідність внаслідок спайок маткових труб досить успішно лікується. П’явки ефективні при гіпертонії. А кращого методу зняти напад глаукоми у дорослих, ніж п’явки, не існує. П’явки допоміжні при невралгіях та запаленнях нервів, артритах, поліартритах. Також знімаються головні болі, які виникають внаслідок запалення головного мозку.

П’явки можна прикладати незалежно від віку, фактично, від народження дитини. Відносними протипоказаннями до застосування гірудотерапії вважаються розрідження крові, тобто схильність до кровотеч, анемії та дуже низький артеріальний тиск. Заборонено застосовувати п’явки при онкозахворюваннях. «До кожної людини потрібен індивідуальний підхід, зважаючи на її хворобу та всі супутні захворювання. Тому ми завжди просимо пацієнтів приносити з собою медичну картку, щоб можна було зробити висновок про хворобу в комплексі», – зауважує Іван Чугайда.

Завдяки особливому ферменту гіалуронідазі, який розщеплює білки і жири, п’явки використовують і в косметології для підтягування шкіри на проблемних ділянках тіла. Ефективно усуваються вугрі на обличчі та спині, в тому числі юнацькі. Широко використовуються п’явки при лікуванні чоловічої імпотенції, якщо вона має органічний характер. П’явки є дуже ефективними, якщо порушення кровопостачання у статевих органах виникло внаслідок перенесених венеричних чи інфекційних захворювань.

Процедура прикладання п’явки триває годину-півтори. За цей час п’явка встигає випустити свої ферменти у кров людини. Сеанси повторюються з інтервалом не меншим, ніж три дні. П’явок накладають на спеціальні точки, залежно від захворювання. Скажімо, при гіпертонії п’явок ставлять на комірцеву зону, за вуха, на куприк, поперекову ділянку.

На жаль, життя цієї цілющої тваринки, яка, лікуючи, допомагає продовжити життя людині, є дуже коротким. Хоча вважається, що п’явки не мають здатності переносити бактерії, з гігієнічних міркувань їх використовують лише один раз, а потім знищують.

Наталка ГОЛОМІДОВА

На правах реклами

Центр гірудотерапії «Гірудин»
м. Івано-Франківськ
вул. Сабата, 14
т. (0342) 73-18-27

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

2 thoughts on “П’явки – від тисячі недуг!

  1. чі можна вивести з рукі винне  пятно  пявками???

  2. від  чого  терпне  лице і чоло , та  болить  голова???

Comments are closed.