Екологічне лихо: на Тисмениччині несподівано посиніла річка Студенець (фото)

 

Вчора  мешканці села Підпечери Тисменицького району помітили, що річечка Студенець яка впадає у Ворону (притоку Бистриці) набула неприродного синього кольору. Про це «ГК» повідомив голова фракції «УДАР» в обласній раді Роман Чернега.

«До мене, зателефонували жителі Підпечери і сказали, що річка Студинець, яка впадає у річку Ворона посиніла. Люди почали переживати бо насправді до недавнього часу, вони з неї воду пили», – розповідає Чернега.

 «Вчора проїжджав, бо тут час від часу відпочиваємо з дітьми, підійшов до річки, і побачив цей жах, – розповідає місцевий житель пан Олег. – Ще недавно річка набула якоїсь живності, з’явилася риба. Вчора ми побачили, що вода темно-синього кольору». Чоловік припускає, що напевно якесь підприємство скинуло у воду відходи. Жителі села скаржаться, що помили у воді руки, а руки почали пекти.

Місцевий рибалка пан Володимир каже, що неодноразово ловив рибу на Вороні, а раніше і на Студенці. «Чисто рибу витруїли. А колись звідси воду пили», – нарікає чоловік. Правда таке бачить вперше.

Після звернення селян Роман Чернега звернувся в екологічну інспекцію та природоохоронну прокуратуру. «Екологічна інспекція відібрала проби води. Чекаємо результатів і ближчим часом буде повідомлене джерело забруднення, оскільки працівники МНС по руслу річки шукають звідки взялася ця неприродна речовина», – сказав Роман Чернега.

 

 

 

 

 Місце, де Студенецень впадає у Ворону

 

 

 

Місцевий рибалка пан Володимир

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!