Юрій Самуляк

50-річний іванофранківець багато років поспіль працював механіком, але життя склалося так, що мусив стати сам собі лікарем і тепер може мало не дисертацію писати з біохімії та функціонування людського організму. Біда примусила.

Спершу, 15 років тому, захворів сам Юрій – підшлункова залоза була у передраковому стані. Потім дружина злягла – рак кишечника. Медики казали, що негайно треба починати хіміотерапію. А чоловік сумнівався. Почав ретельно вивчати анатомію і фізіологію. Ночами не спав – читав посібники: як відбувається травлення їжі, що таке метаболізм, обмінні процеси…

Перечитав багато різних теорій, але дійшов висновку, що основна причина страшних болячок, з якими стикнулася його сім’я, – невчасне випорожнення кишечника. Адже товстий кишечник – чи не основний детоксикаційний орган. Після тривалого періоду чистки кишечника і печінки почалося покращення.

Сім’я перейшла на вегетаріанство. Ранок починають зі склянки води з лимонним соком, який є найкращим залужнювачем для організму. Їжу не смажать, лише тушкують на воді, варять або запікають. У раціоні переважає зеленина, овочі, фрукти, пророщене насіння льону, кунжуту. Споживають джерельну воду, свіжовичавлені соки і бездріжджовий хліб із цільнозернового борошна, який самі ж і печуть.

Юрій придбав млин із кам’яними жорнами, зерно купує в місцевих фермерів. Люди переповідали одне одному про історію цієї сім’ї, почали приходити до них за порадою стосовно здорового способу життя, купували їхній хліб, сиродавлену олію, адже чоловік ще й олійницю додому придбав. Тепер Юрій щодня випікає близько сотні хлібин і постачає в івано-франківські заклади здорового харчування.

І Юрій, і його дружина так і не лікувалися за офіційним медичним протоколом, але зараз почуваються прекрасно, та й аналізи у них чудові.

До речі, їхня донька до десятого класу з болячок не вилазила: гайморити, кашель, а коли потрапила до лікарні з інфекційним мононуклеозом, то потім півроку мусила дотримуватися дієти, яку призначили медики. А тоді за порадою батька прочитала книгу Пітера Келдера «Око відродження», яка і виявилася знаковою – дівчина стала вегетаріанкою. Запевняє, що перестала хворіти.

«Ще Гіппократ казав, що всі проблеми в організмі – через забруднену токсинами кров, – розповідає Юрій. – Здоров’я залежить від якості крові та її густини. Тому будь-яке лікування треба починати з очистки організму: кишечника, печінки, лімфатичної системи. Але це треба робити з розумом, попередньо ретельно вивчити і дослідити всі процеси – аби ще більше не нашкодити собі. Не зайвим буде порадитися з лікарем. Натомість люди сліпо довіряють лікарям, однак серед медиків є фахівці, але є і не дуже. Той-таки Гіппократ говорив, що лікар, який вивчає саму лише медицину, тієї медицини геть не знає. Лікар мусить цікавитися і альтернативним лікуванням. Тим паче Господь дав нам просто під самі ноги купу ліків – всі бур’яни: пирій, кульбаба, кропива, подорожник… Це ліки з Божої аптеки».

Наталя МОСТОВА

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!