Загиблому 19-річному десантнику з Калуша встановлять меморіальну дошку

Цього тижня Калуська міська рада проголосувала за встановлення меморіальної дошки герою, який загинув, беручи участь в ООС — Богдану Гавриліву.

З такою заявою до міської ради звернувся директор ЗШ №8 у Підгірках, де свого часу навчався Богдан Гаврилів. Меморіальну дошку встановлять на фасаді школи, інформують “Вікна”.

Життя бійця 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, уродженця Підгірок Богдана Гавриліва обірвалося в понеділок, 4 березня, під час обстрілу опорних пунктів Об’єднаних сил із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Юний калушанин самостійно прийняв рішення укласти контракт із ЗСУ, нікому не повідомивши. Просто “рвався” боронити країну, кажуть побратими.

Усі, хто знали загиблого, пригадують його патріотичним, вихованим і чесним хлопцем. Класний керівник Богдана Гавриліва, вчителька біології Калуської ЗШ І-ІІ ступенів №8 Тетяна Балван розповіла, що хлопець відзначався спокійним характером, віддавав шану вчителям, з повагою ставився до своїх однокласників.

“Такої дитини, як Богдан, у нас в школі не було і не буде.  Дуже любив свою матір, яку завжди ставив на перше місце, любив уроки літератури, фізкультури і «Захисту Вітчизни». Планував своє майбутнє пов’язати із спортом. Він завжди говорив, що Україна повинна захищати себе і бути незалежною країною”, – сказала вона.

Нагадаємо, У Франківську на 92 році життя помер отець Іван Козовик

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!