12 вулиць, школи, амбулаторія: у Верхнянській ОТГ похвалились досягненнями

 • Сьогодні, 26 березня, в Івано-Франківському центрі розвитку місцевого самоврядування презентували проект “До і після реформи”.

  Протягом двох років діяльності прикарпатські ОТГ досягли значних успіхів. Своїми досягненнями похвалилась Верхнянська об’єднана територіальна громада.

  До її складу входять 12 сіл: Верхня, Завадка, Степанівка, Болохів, Збора, Кулинка, Іванкова, Вилки, Станькова, Довгий Войнилів, Негівці та Гуменів. Площа громади – 140.62 квадратних кілометра. Станом на 1 січня 2017 року в Печеніжинській громаді нараховувалося 10677 мешканців.

  За два роки децентралізації у громаді вдалось зробити чимало. Так, у Завадівській школі замінили вікна та огорожу за 150 тисяч гривень, у селі Верхня капітально відремонтували амбулаторію за мільйон гривень. В ньому ж перекрили дах найбільшої у громаді школи, це обійшлось у ще один мільйон.

  Приміщення пришкільного інтернату, котре пустувало близько 20 років, капітально відремонтували за 650 тисяч гривень. Тепер у ньому розміщено ЦНАП та сільську раду. Також в громаді провели ремонти 12-ти вулиць у селах за кошти інфраструктурної субвенції.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!