17-річний франківець просить допомогти врятувати батька від раку

 • Франківець Артур Рущак просить допомогти зібрати кошти для батька, у якого виявили онкологію. 

  Кілька тижнів тому його татові діагностували рак шкіри (меланома). Все почалось зі звичайної родимки (папіломи), яку чоловік випадково зачепив на роботі.

  “Вона почала рости дуже швидко, а коли стала розміром із сливку, батьки вирішили звернутись до лікаря. Спочатку медики говорили, що це не злоякісна пухлина, тому після видалення все стане на свої місця. Однак, після першого хірургічного втручання, родичі помітили, що пухлина не зникла, а почала розвиватись”, – пише хлопець.

  Тоді провели гістологічне дослідження, у результаті якого виявили рак. Потрібно було провести термінову другу операцію і готуватись до хіміотерапії. Чоловіку ввели одну дозу хіміотерапії, яка не дала результатів, а тільки погіршила стан здоров‘я.

  Після цього спрогнозували, що тільки імунотерапія зможе врятувати життя чоловіка. Без неї він не протримається понад місяць. Однак ціна на одне введення імунотерапії (препарат “КІТРУДА”) варіюється від 100 000 до 130 000 грн.

  “Це величезна сума для нашої сім’ї. Я вирішив організувати збір коштів у соцмережах, в результаті чого за три дні ми разом зібрали на першу імунотерапію. Я вдячний за допомогу друзям, знайомим та родичам. Однак, для покращення здоров’я тата потрібно мінімум 4 таких курси, а для подолання раку – 8”, – пояснює син.

 • ПриватБанк : 5168757384213304 Рущак Світлана Юріївна

  Контактний номер мами: +380992654783

  Нагадаємо, восьмирічній Ані Приймич із Калущини потрібна допомога для лікування онкології

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!