31 березня 2018 року в Кам’янець-Подільську проходив VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Денс». Продемонструвати свої таланти приїхало 57 колективів із всієї України. Хореографічне мистецтво черговий раз презентував зразковий танцювальний колектив естрадно-спортивного танцю «Модерн» РНД м.Галич (керівник – Галина Леочко). Виступ юних галичан глядачі та судді зустрічали та проводжали бурхливими оплесками. Наші земляки увійшли в десятку кращих Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/DSC_9564-300x150.jpg)