30 березня відбулася сесія Бурштинської міської ради. Тож депутати затвердили перелік дат, пов’язаних з подіями національно-визвольної боротьби українського народу у ХХ столітті, вшанування пам’яті її Героїв, на відзначення яких поруч з Державним Прапором України слід вивішувати революційний прапор ОУН. Установам, підприємствам і організаціям різних форм власності, а також об’єднанням громадян рекомендували вивішувати революційний прапор ОУН на Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/01/IMG_0882-300x150.jpg)