Таке рішення прийняла Галицька районна рада 30 березня. Депутати затвердили програму поліпшення малопродуктивних земельних угідь у 2018 році на території Галицького району. Вона передбачає 298 тисяч на боротьбу з борщівником Сосновського. Рослину завезли в область на початку 80-х років, як нову цінну силосну культуру. Проте з часом, ця культура, проявила себе, як дуже небезпечний бур’ян. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2018/04/29852809_1607762105968624_1795616613_n-300x150.jpg)