За минулу добу, 2 липня, прикарпатці продовжують вакцинуватись від COVID-19. Як повідомляють в «Івано-Франківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ України», щеплення першою дозою вакцини вже отримали 55 662 мешканці області. З них 20 245 осіб вже закінчили вакцинацію, отримавши щеплення другою дозою. Так, за минулу добу першою дозою вакцинувались 594 особи, а ще Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/06/133339-1_large-300x150.jpg)