Учнівські рюкзаки, канцелярське приладдя та інші речі, необхідні дітям для навчання та творчості – усе, що вдалося зібрати під час реалізації благодійного проєкту «Готуємось до школи разом» в Івано-Франківську, сьогодні потрапило до юних адресатів. Працівники ювенальної превенції у переддень відзначення Дня знань побували в івано-франківських сім’ях, у яких є діти шкільного віку і передали їм Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2021/08/240952902_6489884004385518_2913141336624852324_n-300x150.jpg)