Стало відомо скільки платитимуть за вивіз сміття у Тисменицькій ОТГ

 • У червні Тисменицька міська рада повідомила про те, що з 01 липня на всій території Тисменицької громади стартує централізований вивіз сміття.

  Так, підприємство «АТП-0928» стало переможцем конкурсу і з 03 липня надаватиме послуги у місті Тисмениця, йдеться на сайті Тисменицької міської ради.

  Наступного тижня на офіційному сайті Тисменицької міської ради tsmth.if.ua та «Редакція Часопису «Вперед» оприлюднять публічну угоду між ПрАТ «АТП 0928» та мешканцями громади.

  “Згодом індивідуальні договори з мешканцями сіл громади укладатимуться у старостинських округах, а з мешканцями міста Тисмениця – в офісі ПрАТ «АТП 0928» у місті Тисмениця, за адресою вул. К. Левицького, 4. Уже сформували базу домогосподарств громади і кожному з них буде присвоєно номер особового рахунку”, – йдеться на сайті.

  Вартість послуги для Тисменицької міської територіальної громади становитиме 26 грн. 25 коп. з однієї людини за місяць.

  “Варто зазначити, що нарахування оплати за вивезення проводитимуться відповідно до кількості осіб, які зареєстровані в будинку, враховуючи дітей від народження. Якщо людина не проживає за місцем реєстрації або перебуває за кордоном, слід надати документи, які це підтверджують. В такому випадку нарахування будуть здійснюватись тільки за людей, які фактично проживають”, – зазначають у міській раді.

  Сміття вивозитимуть у понеділок, четвер та суботу, а для однієї частини приватного сектору міста – у першу та третю середу місяця, для іншої – у другу та  четверту середу місяця.

  Відтак, у селах громади вивіз сміття здійснюватиметься двічі на місяць (графік повідомимо додатково).

 • Оплатити рахунок можна безпосередньо в офісі компанії ПрАТ «АТП 0928» у місті Тисмениця, у банківських відділеннях або через мобільні додатки.

  У міській раді наголошують, що вивезення великогабаритних та будівельних відходів будуть здійснюватись за окремими договорами.

  Читайте також: в одній з територіальних громад Прикарпаття може здорожчати вивезення сміття

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!