Десять апаратів ультразвукової діагностики загальною вартістю понад 4.5 мільйони гривень сьогодні передали для медичних закладів Івано-Франківської області. Про це на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. Обладнання розподілили відповідно до потреб медичних установ області. Це найсучасніші апарати виготовлені наприкінці 2021 – початку 2022 років. За їх допомогою можна Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/304983645_201034238933469_7362778401551401171_n-300x150.jpg)