Волонтерський проєкт «Хібукі – відкриті обійми», що створений психологами Дафною Шарон-Максимов та Ольгою Леймунською допомагає українським дітям. Хібуки в перекладі з івриту означає «обійми», повідомляє “Галицький кореспондент”. Іграшку, яка обіймає, використовується у терапевтичній методиці роботи з дитячою травмою. Створив її доктор Шай Хен-Галь у 2006 році під час другої ліванської війни в Ізраїлі. З того Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/306408614_489642802691929_5290360652343831748_n-300x150.jpg)