Лісівники держлісгоспів передали військовим 68 єгерської бригади три спеціальні мобільні транспортні засоби. Один з них придбали лісівники Осмолодського лісгоспу. Про це повідомляють у пресслужбі Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства. «Бригада, у якій служать 25 лісівників наших держпідприємств, потребувала авто високої прохідності для їзди бездоріжжям. Порадившись з командиром, свій вибір ми зупинили на багі. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/b2-300x150.jpg)