Це, як зазначив заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, спеціально облаштовані намети, де можна зігрітися, отримати гарячі напої та їжу, зарядити телефон, скористатися інтернетом. Проєкт реалізовано спільно з Державною службою з надзвичайних ситуацій. Такі пункти з‘являтимуться по всьому місту та області. Це дуже важливо, адже в місті досі немає світла. “Найголовніше — відновити електропостачання. Сподіваємось, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/11/photo_2022-11-18_19-43-33-300x150.jpg)