100 листів у майбутнє: у Франківську на Бульварі Молоді заклали Капсулу часу (фото)

 • В Івано-Франківську у житловому районі “Княгинин”, що споруджує будівельна компанія “Спілка забудівників”, учора, 17 листопада, відбулося закладення Капсули часу “Для молоді, яка мріє і діє”.

  Дійство приурочили до Дня студента, передає “Галицький кореспондент”.

  Так, за участі керівництва компанії, представників навчальних закладів міста та молодіжних організацій на Бульварі Молоді заклали близько 100 послань для наступного покоління.

  “У нас дуже творча подія. Молодь зібралася, щоб закласти Капсулу часу для нащадків, які через 69 років, тобто на 100-річчя Незалежності України відкриють її. Вони побачать наш дух, силу, національну єдність і непростий час, в який ми живемо, і долаємо дуже великі труднощі, та попри це, розбудовуємо Україну”, – ділиться голова правління БК “Спілка забудівників” Микола Филюк.

  Ідея цього дійства належить Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради. За словами директора Департаменту Віталія Матешко, знання історії та передача емоцій і слів, з якими усі пишуть послання, матиме велике значення у майбутньому.

  Софія Шкварок студентка третього курсу Університету Короля Данила розповідає, що разом зі студентами написали близько 20 листів. У своїх посланнях, перш за все, вони бажають свободи, адже для них як українців вона найважливіша.  

  “Важливо популяризувати українську творчість та мову. Показати, що українське студентство поставить країну на ноги і відбудує всі руїни, які є зараз”, – зазначила Софія.

 • Також з нагоди Дня студента міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків вручив подяки найкращим студентам міста.

  Після дійства капсулу загерметизували та заклали її у спеціально відведене місце на початку Бульвару Молоді. Тепер у Франківську з’явилась ще одна туристична локація, яку варто відвідати.

  Нагадаємо, що унікальний Бульвар Молоді та дві скульптури “Спілка забудівників” відкрила до Дня Незалежності України. Одна з них – “Молодість” увійшла до Книги рекордів України в категорії “Мистецтво, розміри, вперше”.

  Зазначимо, що будівельна компанія розпочала будівництво житлового району “Княгинин” у 2020 році. Це комплекс будинків, який налічує 41 корпус і 1700 паркомісць. Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС-2.
  Мешканці отримують не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту. Тут вже є спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок та найбільший у місті підземний паркінг. Також триває будівництво ТРЦ “Княгинин” та трирівневого підземного паркінгу.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!