Відзавтра, 14 листопада, через пониження температури та відсутність подачі теплоносія деякі навчальні заклади Калуша перейдуть на дистанційну форму навчання. Про це повідомили на сторінці Калуської міської ради, пише “Галицький кореспондент“. Так, згідно з інформацією, калуські ліцеї №2, 4, 5, 6, 7 та 10 переходять на дистанційну форму навчання. Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичному режимі. Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/11/314905339_200309875853854_6919838620658742188_n-300x150.jpg)