“Очі Маріуполя”: у центрі Франківська відкрилась історична виставка

 • Попередньо цінні кадри побачили вже у Мілані та двічі в сусідньому Львові.

  У центрі Івано-Франківська розгорнулась виставка “Очі Маріуполя”.

  Експозиція складається з 7 стендів, на яких світлини командирів та бійців полку «Азов», що обороняв Маріуполь, пише «Галицький кореспондент».

  А також роздруковані для загалу переписки військових між собою, з рідними, близькими та друзями у час тяжкої оборони міста. Усе це – уривки та ілюстрації з книги Анастасії Дмитрук.

  «Це такий, знаєте, легкий дотик до нерва, коли перечитуєш ті всі листування, спілкування, обговорення. Саме хотіли, щоби люди це побачили, відчули. Кожен зробить вже свій висновок, що відбувалось саме під час оборони Маріуполя. Головною метою нашої виставки є популяризація мужності військовослужбовців. Це показати стійкість наших військових, а також підтримати в інформаційному просторі тих, хто наразі перебувають у полоні. Дякуємо за підтримку міському голові та його команді, що всіляко сприяли, щоби ця виставка була організована в місті Івано-Франківську», – розповідає директор благодійного організації «Фонд родини Квятковських» Євген Сапожніков.

  З перших хвилин відкриття виставки на експонати приходять дивитися люди. Кажуть, тема дуже актуальна сьогодні.

  «Так, сподобалась і так, вона зараз потрібна. Тому що про Героїв починають забувати, забувати про тих, хто в полоні, кого треба повертати. Думаю, вона потрібна», – поділилась враженнями від виставки «Очі Маріуполя» мешканка Івано-Франківська Антоніна Зузяк.

  Виставка триватиме до кінця жовтня.

  До теми: ЗСУ ліквідували вже 289 000 окупантів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!