У селищі Перегінському на Калущині відбувся благодійний концерт, приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні та другої річниці з дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну, повідомляє “Галицький кореспондент”. В Народному домі селища зібралися не лише жителі Перегінського, а й навколишніх сіл. Розпочався масовий захід хвилиною мовчання. Під супровід інструментального ансамблю викладачів дитячої школи мистецтв (керівник Мирослав Романишин) Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/428308948_2019431408436248_6187519734224061581_n-300x150.jpg)