22 лютого на лінію «102» надійшло повідомлення від мешканки району про те, що вона не впоралась з керуванням та з’їхала в кювет, і потребує допомоги. Патрульні поліцейські калуського районного відділу поліції негайно відреагували та прибули до місця дорожньо-транспортної пригоди. Водійка розповіла патрульним, що на заокругленій ділянці дороги не впоралася з керуванням та зʼїхала у кювет, Докладніше >>
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/IMG_6331-300x150.jpeg)