51 об’єкт: на Прикарпатті планують розвивати інфраструктуру

30 жовтня в Івано-Франківську відбулася нарада щодо ефективного використання коштів з Державного фонду регіонального розвитку.

Присутні проаналізували стан реалізації інфраструктурних об’єктів, які будуються за кошти ДФРР та за умови 10-відсоткового співфінансування із місцевих бюджетів.

Наразі в області є 44 об’єкти, які подані для реалізації за кошти фінансування із ДФРР цього року, та 7 перехідних. Загальна сума фінансового ресурсу фонду для Прикарпаття становить 282 мільйони гривень.

Заступниця голови ОДА Марія Савка зазначила, що на сьогодні є низка об’єктів, на яких уже завершено усі ремонтно-будівельні роботи. Це, зокрема, школа у селі Раковець. Однак є і такі, де рівень виконання робіт низький, або частково відсутнє співфінансування із місцевих бюджетів.

«Критичним наразі є той факт, що ініціатори проектів ДФРР, – а це органи місцевого самоврядування, – попри задекларовану співучасть у фінансуванні, не виділяють коштів на спорудження соціально важливих об’єктів», – зауважила Марія Савка.

Вона наголосила, що усі зобов’язання повинні бути виконаними до кінця року. Лише в такому випадку можна буде реалізувати запропоновані проекти та скористатися коштами ДФРР, який допомагає громадам розвиватися.

Нагадаємо, Івано-Франківська ОДА перейшла на безпаперовий документообмін

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!