Активісти створили інтерактивну мапу комунального майна Івано-Франківська

 • Сьогодні, 14 травня, ГО «Прикарпатська агенція журналістських розслідувань «Точка.інфо» та ГО «Антикорупційна платформа» провели прес-конференцію, темою якої була продаж та оренда комунальної нерухомості в Івано-Франківську.

  ГО «Прикарпатська агенція журналістських розслідувань «Точка.інфо» реалізувала проект щодо створення інтерактивної мапи комунального майна та реєстру нерухомості Івано-Франківська, який увійде до Всеукраїнського реєстру нерухомості «Прозоро.Продажі».

  На інтерактивній мапі, за словами Володимира Тарная, експерта Центру «Ейдос», можна одним кліком відфільтрувати об’єкти за балансоутримувачем (департамент ЖКГ чи, наприклад, департамент освіти та науки), побачити їхній статус, дізнатися, хто є користувачем, номер договору чи підставу для надання оренди, площу об’єкту, його вартість за експертною оцінкою. Також зазначена орендна ставка і нарахування орендної плати.

  «Фактично, передача комунального майна в оренду відбувається за закритими кабінетами. Якщо міська рада співпрацюватиме із «Прозоро.Продажі», то це буде на відкритому електронному майданчику і, таким чином, можна запобігти випадкам, коли за безцінь здають комунальне майно, а якщо воно буде здано за не тою ціною, яку очікувала міська рада – це буде ринкова ціна», – розповіла голова ГО «Прикарпатська агенція журналістських розслідувань «Точка.інфо» Оксана Пілянська.

  ГО «Антикорупційна платформа» є партнером ДП «Прозоро.Продажі» та адвокатує впровадження прозорих механізмів продажу та оренди комунального майна Івано-Франківська через електронний сервіс «Прозоро.sale».

  Інтерактивна карта буде розміщена на сайті Івано-Франківської міської ради і буде в вільному доступі.

 • Нагадаємо, В Івано-Франківську планують провести дооцінку комунального майна

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!