Ми можемо вплинути на хід історії в державі, – представник “Правого сектору”

 • Сьогодні, 17 грудня,  відбувся круглий стіл з питань активного українського державотворення, за участі громадських організацій Івано-Франківська та області.

  DSC_0444

  На круглому столі обговорили питання духовного та морального занепаду українського народу, соціальні негаразди в країні, як результат бездіяльності влади і те, що потрібно визнати, що на сході України війна, а не АТО.

  DSC_0434

  Першим взяв слово представник “Правого сектору”, який розповів про те, що влада в Україні проводить цілеспрямовану політику зниження моралі та пропаганди західних ідеалів, які суперечать національним. Одностатеві шлюби, гендерна політика та пропаганда гомосексуалізму – це те, що чекає Україну, якщо не вжити заходів.

  DSC_0435

  Зокрема, у виступі згадувалась і скандальна сім’я Медвідь, учасник шоу “Україна має талант” Андрій Мацевко, якого звинувачують у педофілії, а також телевежа в Івано-Франківську, яку на днях підсвітили, як запевняє доповідач, у кольори ЛГБТ.

  “Зараз влада нав’язує агресивні ліберальні ідеї Заходу”, – зазначив представник “Правого сектору”.

  За для запобігання подальшому руйнуванню морально-духовного обличчя українського народу вирішили активніше залучати духовенство до просвітницької діяльності та протидії пропаганді ліберальних ідей, які ведуть до розмивання моральних норм, активний захист громадськими та молодіжними організаціями традиційної української сім’ї, як основи здорового суспільства.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!