На Прикарпатті єгери впіймали браконьєра із вбитою косулею

 • У ніч з 12 на 13 січня єгерська служба  ТзОВ «Верховина ДС» здійснювала патрулювання мисливських угідь Богородчанського району. Близько 23.00 увагу єгерів привернув автомобіль Land Rover.

  «За цим автомобілем ми спостерігаємо протягом трьох місяців. Машину часто бачимо у мисливських угіддях. Знаємо, що з неї ведеться полювання за допомогою спецзасобів. Але до сьогодні єгерській службі не вдавалося спіймати порушників», – розповідає Руслан Белюженко, директор мисливських угідь ТзОВ «Верховина ДС».

  Як повідомляє прес-служба лісового господарства, за порушниками єгері спостерігали протягом трьох годин. Про знаходження авто в мисливських угіддях повідомили поліцію. Після спостережень, мисливствознавці вирішили, що полювальники залишилися ні з чим та  випустили автомобіль з угідь. Проте згодом у поліції повідомили, що машину затримали між Старими Богородчанами і селом Нивочин.  За кермом був житель Калуша, який  представився військовослужбовцем.

  Він добровільно дав оглянути авто та повідомив про наявність зброї. При огляді працівники поліції у машині знайшли самця дикої косулі, застріленого з вогнепальної зброї.

  Затриманий, що був у рейді, ловив порушників, стріляв у повітря, а косулю знайшов. На чоловіка складено адміністративний протокол. Тушу звіра направлено у ветлабораторію для встановлення причини смерті.

 • Згідно з вимогами Закону України «Про мисливське господарство та полювання» притягнення порушника до відповідальності не звільняє його від обов’язку відшкодувати збитки. За незаконно добуту тушу самця козулі передбачена законом компенсація  у розмірі 40 тис. гривень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!