Дмитро Ярош залишив посаду очільника “Правого сектору”

 • Дмитро Ярош залишив посаду Провідника “Правого сектору” через спробу деяких учасників організації створити ще один керівний орган Провід.

  Про це він написав у Facebook.

  8 листопада на конференції керівного складу “Правого сектору” деякі учасники зібрання запропонували обрати ще один керівний орган Провід. У ньому Дмитрові Ярошу запропонували посаду Провідника:

  “Отримавши поранення і потребуючи тривалого часу на лікування, я довірив деякі напрямки управління Рухом своїм найближчим однодумцям, які мали і мають свій погляд на розгортання націоналістичного руху. Моя ж позиція далеко не у всьому збігається з устремліннями частини Проводу”, – написав Ярош.

  Він пояснив, що несе персональну відповідальність за все, що відбувається в організації і не збирається перекладати її на інших. За його словами, нова посада означала би для Яроша перетворитися на “весільного генерала” у “Правому секторі”.

 • “Тому я змушений відповісти відмовою на пропозицію очолити запропонований конференцією Провід та складаю з себе повноваження Провідника НВР ПС, залишаючись націоналістом, державником і революціонером”, – додав Дмитро Ярош.

  150185

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!