Дороги, інвестиції та розвиток громад – стратегія передвиборчої програми Олександра Шевченка

 • Будівництво якісних доріг, потужні інвестиції та розвиток громад – саме такою кандидат в народні депутати України Олександр Шевченко бачить реальну стратегію розвитку Прикарпаття. Відтак вона є ключовою у його передвиборчій програмі. На цьому засновник ТК «Буковель», депутат Івано-Франківської обласної ради наголосив у програмі «Про головне в деталях» на ОТБ «Галичина».

  Олександр Шевченко переконаний, при наявності якісних доріг в регіоні відбувається незворотний процес розвитку підприємництва та надходження інвестицій.

  «Дороги – це артерії економіки, це перший етап розвитку краю. І підтвердження цьому уже є. До прикладу, після ремонту дороги Івано-Франківськ-Львів у 2015 році на Прикарпаття почало приїжджати втричі більше туристів. А це, звісно, і надходження в місцеві бюджети. Всі ми маємо можливість спостерігати та за збільшенням кількості туристів у наші Карпати. В цьому теж значну роль відіграв ремонт гірських доріг краю. Втім, інвестиції – це не лише розвиток туризму, а всебічний розвиток різних галузей. Тут, звичайно, є над чим працювати», – підкреслив Олександр Шевченко.

  Поряд з відновленням доріг, переконаний кандидат в народні депутати, одну з ключових ролей грає і створення детального та чіткого плану розвитку територій.

  «Для того, щоб залучити кошти в той чи інший регіон, маємо найперше створити детальний, з врахуванням всіх особливостей регіону, план розвитку. Йде мова про те, що будь-яка громада має чітко розуміти, що саме впродовж наступних, до прикладу, 50 років на її території планують зробити. Таким чином зможемо уникнути нагромадження однотипних об’єктів та максимально корисно використовувати територію. Успіх громади полягає саме в правильному плані розвитку території. Аби підприємниці доповнювали один одного. Тоді буде можливість розвиватися», -переконаний Олександр Шевченко.

  Щодо інвестицій, то кандидат в народні депутати вважає, що вони мають сприяти розвиткові краю, а не наносити шкоду довкіллю, як це часто робиться зараз. Тут свою регуляторну функцію має відіграти державне управління.

 • «Наша віра, наша спільна праця зроблять наш край процвітаючим, а наші міста і села заможними, комфортними і красивими. В найближчі роки ми разом забезпечимо заможність для наших родин, повагу і гідне життя старшим людям та гідне майбутнє нашим дітям», – переконаний Олександр Шевченко.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!